SALT Styret

Styret i SALT består av ni utrolig hyggelige, demokratisk valgte studenter ved Instituttet for lærerutdanning. 
 

Leder: Marit Baastad Andersen
Leder@saltntnu.no

 

Nestleder: Julie Håkonsen
Nestleder@saltntnu.no

 

Utvalgsansvarlig: Tara Aksnes
Utvalgsansvarlig@saltntnu.no

Økonomiansvarlig: Magnus Aanonsen
Okonomi@saltntnu.no

 

Arrangementansvarlig: Madelen Mari Mikalsen
Arrangement@saltntnu.no

 

Sosialansvarlig: Amalie Flo
Sosialansvarlig@saltntnu.no

 

Kommunikasjonsansvarlig: Line Selli
Kommunikasjon@saltntnu.no

 

Styremedlem: Ingeborg Østerås
Styremedlen@saltntnu.no


Fraværende på bilde
Studentpolitisk ansvarlig (ITV): Ingvild Brattetaule