SALT-Styret 2022

Styret i SALT består av ni utrolig hyggelige, demokratisk valgte studenter ved Instituttet for lærerutdanning.

Leder:

Julie Håkonsen

Leder@saltntnu.no

Økonomiansvarlig:

Emmeli Johansson

Okonomi@saltntnu.no

Arrangementansvarlig:

Nora Bugge Kvernmo

Arrangement@saltntnu.no

Nestleder:

Camilla Finsrud

Nestleder@saltntnu.no

Utvalgsansvarlig:

Gunnar Heldal Risholt

Utvalgsansvarlig@saltntnu.no

Kommunikasjonsansvarlig:

Ingrid Kristine Liland Engelien

Kommunikasjon@saltntnu.no

Styremedlem:

Katrine Hals 

Styremedlem@saltntnu.no

Sosialansvarlig:

Pernille Løkting

Sosialansvarlig@saltntnu.no

Studentpolitisk ansvarlig (ITV):  

Amanda Fagerland Farrag

Su-ilu@studentrad.org.ntnu.no