SALT-Styret 2021

Styret i SALT består av ni utrolig hyggelige, demokratisk valgte studenter ved Instituttet for lærerutdanning.

Leder: Julie Håkonsen
Leder@saltntnu.no

Nestleder: Amalie Flo
Nestleder@saltntnu.no

Utvalgsansvarlig: Martinus Skuseth
Utvalgsansvarlig@saltntnu.no

Økonomiansvarlig: Thilde Sundt Kokkvoll
Okonomi@saltntnu.no

Arrangementansvarlig: Johanne Heggeriset
Arrangement@saltntnu.no

Sosialansvarlig: Kristin Arnesen
Sosialansvarlig@saltntnu.no

Kommunikasjonsansvarlig: Line Selli
Kommunikasjon@saltntnu.no

Styremedlem: Pernille Løkting
Styremedlem@saltntnu.no


Studentpolitisk ansvarlig (ITV):

Amanda Fagerland Farrag

Su-ilu@studentrad.org.ntnu.no

Utvalgsledere 2021

Leder SALT Scene: Selma Danbolt Einersen

Leder Stuggu: Hanne Velken

Leder SALT Revy: Sondre Estenstad Bjørsland

Leder Fadderstyret: Nora Horrigmo

Leder Strikk&Drikk: Sigrid Bergheim Holvik

Leder Friluftsliv: Emma Overrein

Leder SALT IF: Johanne Halseth

IMG_0452.JPG